Počasie Poblado C-21 Licenciado Benito Juárez García dnes
Predpoveď počasia Poblado C-21 Licenciado Benito Juárez García 26. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 33 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Poblado C-21 Licenciado Benito Juárez García, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 69 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 81 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1006 hPa | 36 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 54 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1008 hPa | 79 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1007 hPa | 91 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1008 hPa | 41 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 54 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Poblado C-21 Licenciado Benito Juárez García, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0678; -93,5614
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 2 294
Nadmorská výška: 12 m
Administratívna časť:
- Estado de Tabasco, Villahermosa, Tabasco
- Cárdenas, Cárdenas, Tabasco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Poblado C-21 Licenciado Benito Juárez García, Mexiko. Predpoveď počasia Poblado C-21 Licenciado Benito Juárez García.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Poblado C-21 Licenciado Benito Juárez García dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Poblado C-21 Licenciado Benito Juárez García
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Poblado C-21 Licenciado Benito Juárez García
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:11 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 18:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 19:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:39 | 26.04.2026 02:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |