Počasie Portes Gil, Tamaulipas dnes
Predpoveď počasia Portes Gil, Tamaulipas 26. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Portes Gil, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 97 % | 23 °C | 38 % | 0% | 11% | 0% | 29% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 23% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 57 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 72 % | 23 °C | 21 % | 0% | 7% | 0% | 15% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 23 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 95 % | 23 °C | 4 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 54 % | 23 °C | 88 % | 0% | 5% | 0% | 87% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 65 % | 22 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
Portes Gil, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,8326; -97,9540
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 480
Nadmorská výška: 15 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Río Bravo, Río Bravo, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Portes Gil, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia Portes Gil, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Portes Gil, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Portes Gil, Tamaulipas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Portes Gil, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:49 | 26.04.2026 02:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |