Počasie Predio el Blanco Ildelfonso López Reyes dnes
Predpoveď počasia Predio el Blanco Ildelfonso López Reyes 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Predio el Blanco Ildelfonso López Reyes, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 16 % | -6 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 31 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 11 % | -4 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1004 hPa | 9 % | -5 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 22 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 36 % | -1 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 12 % | -2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 10 % | -4 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
Predio el Blanco Ildelfonso López Reyes, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,3519; -102,2625
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 1953 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Cosío, Cosío, Aguascalientes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Predio el Blanco Ildelfonso López Reyes, Mexiko. Predpoveď počasia Predio el Blanco Ildelfonso López Reyes.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Predio el Blanco Ildelfonso López Reyes dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Predio el Blanco Ildelfonso López Reyes
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Predio el Blanco Ildelfonso López Reyes
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:11 | 26.04.2026 03:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |