Počasie Primer Sector dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Primer Sector, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 89 % | 23 °C | 62 % | 0% | 8% | 0% | 59% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
2,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 90 % | 23 °C | 19 % | 0% | 14% | 14% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 56 % | 17 °C | 85 % | 0% | 85% | 2% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severný |
1007 hPa | 50 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
1,3 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 68 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 76 % | 13 °C | 58 % | 0% | 0% | 53% | 9% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 44 % | 12 °C | 47 % | 0% | 2% | 44% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 11 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
Primer Sector, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,9785; -98,0880
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 26 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Río Bravo, Río Bravo, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Primer Sector, Mexiko. Predpoveď počasia Primer Sector.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Primer Sector dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Primer Sector
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Primer Sector
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 19:21 | 02.05.2026 06:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |