Počasie Primer Sector pozajtra
Predpoveď počasia Primer Sector 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 34 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Primer Sector, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 91 % | 0% | 2% | 0% | 90% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 92 % | 0% | 11% | 0% | 90% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 48 % | 0% | 45% | 0% | 6% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 24 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 71 % | 24 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 60 % | 22 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 49 % | 21 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 42 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 98 % | 0% | 46% | 0% | 94% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 41 % | 19 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 53 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Primer Sector, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,9785; -98,0880
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 26 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Río Bravo, Río Bravo, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Primer Sector, Mexiko. Predpoveď počasia Primer Sector.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Primer Sector dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Primer Sector
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:42 | 28.04.2026 04:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |