Počasie Primera Sección pozajtra
| 24 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 18:45
PO HODINÁCH
západ slnka 18:45
Predpoveď počasia Primera Sección 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Primera Sección, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 12 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 11 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1018 hPa | 49 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 40 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 34 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 29 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 27 % | 8 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 24 % | 8 °C | 12 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 20 % | 6 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 17 % | 4 °C | 16 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 15 % | 2 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 17 % | 3 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východný |
1011 hPa | 25 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1012 hPa | 33 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 43 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 52 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 65 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 23 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 17 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Primera Sección, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,9622; -96,5831
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 85
Nadmorská výška: 1582 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Santa Cruz Papalutla, Santa Cruz Papalutla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Primera Sección, Mexiko. Predpoveď počasia Primera Sección.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Primera Sección dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Primera Sección
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 18:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 19:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 19:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:37 | 28.04.2026 03:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |