Počasie Pueblo Nuevo Tlalmimilolpan dnes
Predpoveď počasia Pueblo Nuevo Tlalmimilolpan 16. máj 2026
Cez deň zamračené, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 3,3 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pueblo Nuevo Tlalmimilolpan, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 11 °C | 99 % | 0% | 21% | 5% | 99% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1020 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 98% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
3,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 51 % | 11 °C | 63 % | 0% | 57% | 21% | 14% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1017 hPa | 76 % | 12 °C | 96 % | 0% | 7% | 14% | 96% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 90 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 10 °C |
0,7 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 90 % | 8 °C | 6 % | 0% | 1% | 2% | 3% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
2,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 53 % | 11 °C | 49 % | 0% | 2% | 16% | 38% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 17 °C 17 °C |
0,5 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1015 hPa | 64 % | 10 °C | 99 % | 0% | 7% | 7% | 99% | |
Pueblo Nuevo Tlalmimilolpan, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3922; -99,5017
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 848
Nadmorská výška: 2580 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Lerma, Lerma de Villada
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pueblo Nuevo Tlalmimilolpan, Mexiko. Predpoveď počasia Pueblo Nuevo Tlalmimilolpan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pueblo Nuevo Tlalmimilolpan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pueblo Nuevo Tlalmimilolpan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Pueblo Nuevo Tlalmimilolpan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:35 | 16.05.2026 19:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |