Počasie Puente Hondo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Puente Hondo na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 22°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 26 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
|
|
Predpoveď počasia Puente Hondo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 60 % | 17 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1007 hPa | 92 % | 21 °C | 40 % | 0% | 37% | 0% | 4% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 52 % | 19 °C | 32 % | 0% | 31% | 0% | 4% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1000 hPa | 46 % | 19 °C | 71 % | 0% | 0% | 18% | 69% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1002 hPa | 71 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 74 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 52 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 50 % | 14 °C | 51 % | 0% | 28% | 35% | 0% | |
Puente Hondo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 24,8519; -99,5741
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 353 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Linares, Linares, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Puente Hondo, Mexiko. Predpoveď počasia Puente Hondo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Puente Hondo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Puente Hondo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 20:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:30 | 01.05.2026 05:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |