Počasie Punta Nichili dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Punta Nichili na 10 dní.
Piatok 1. máj
35 / 24°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 25 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:21
západ slnka 18:18
PO HODINÁCH
západ slnka 18:18
|
|
Predpoveď počasia Punta Nichili, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 54 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 49 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 81 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 23 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 41 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 46 % | 23 °C | 6 % | 0% | 3% | 2% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 57 % | 22 °C | 35 % | 0% | 25% | 6% | 7% | |
Punta Nichili, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,5814; -88,2315
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: -1 m
Administratívna časť:
- Estado de Yucatán, Mérida, Yucatán
- San Felipe, San Felipe, Yucatán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Punta Nichili, Mexiko. Predpoveď počasia Punta Nichili.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Punta Nichili dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Punta Nichili
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:21 | 18:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:57 | 18:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:02 | 19:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:38 | 01.05.2026 05:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |