Počasie Rancho de los Tejabanes (Rancho San Miguel) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho de los Tejabanes (Rancho San Miguel) na 10 dní.
Utorok 2. jún
26 / 14°C
| 0.4 mm | 3 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:30
PO HODINÁCH
západ slnka 19:30
|
|
Predpoveď počasia Rancho de los Tejabanes (Rancho San Miguel), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 88 % | 13 °C | 20 % | 0% | 0% | 19% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 98 % | 13 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 35 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 32 % | 8 °C | 37 % | 0% | 0% | 35% | 3% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 14 °C | 10 % | 0% | 7% | 2% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 39 % | 9 °C | 11 % | 0% | 3% | 9% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 32 % | 7 °C | 18 % | 0% | 0% | 4% | 14% | |
Rancho de los Tejabanes (Rancho San Miguel), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,6269; -102,0886
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 2064 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- General Pánfilo Natera, General Pánfilo Natera
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho de los Tejabanes (Rancho San Miguel), Mexiko. Predpoveď počasia Rancho de los Tejabanes (Rancho San Miguel).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho de los Tejabanes (Rancho San Miguel) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho de los Tejabanes (Rancho San Miguel)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 21:00 | 02.06.2026 07:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |