Počasie Rancho la Flor de California vikend
Predpoveď počasia pre mesto Rancho la Flor de California na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
22 / 11°C
| 0.2 mm | 10 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 18:54
PO HODINÁCH
západ slnka 18:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rancho la Flor de California, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 85 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1016 hPa | 83 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 48 % | 10 °C | 93 % | 0% | 36% | 47% | 78% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 47 % | 8 °C | 61 % | 0% | 5% | 44% | 31% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 9 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 9 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1017 hPa | 92 % | 8 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 21 °C |
1,1 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 45 % | 9 °C | 47 % | 0% | 15% | 43% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 11 °C | 80 % | 0% | 0% | 26% | 74% | |
Rancho la Flor de California, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,0768; -97,8083
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 2343 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Acatzingo, Acatzingo de Hidalgo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho la Flor de California, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho la Flor de California.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho la Flor de California dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho la Flor de California
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 20:00 | 03.05.2026 07:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |