Počasie Rancho la Loma Linda (La Loma) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho la Loma Linda (La Loma) na 10 dní.
Utorok 2. jún
24 / 13°C
| 0.2 mm | 14 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 06:03
západ slnka 19:30
PO HODINÁCH
západ slnka 19:30
|
|
Predpoveď počasia Rancho la Loma Linda (La Loma), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 12 °C | 7 % | 0% | 1% | 4% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 93 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 38 % | 8 °C | 23 % | 0% | 2% | 23% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 32 % | 5 °C | 19 % | 0% | 0% | 5% | 14% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 12 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1020 hPa | 98 % | 11 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 40 % | 7 °C | 21 % | 0% | 8% | 19% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 39 % | 8 °C | 44 % | 0% | 8% | 31% | 19% | |
Rancho la Loma Linda (La Loma), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,6217; -102,3144
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 29
Nadmorská výška: 2104 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Ojocaliente, La Capilla, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho la Loma Linda (La Loma), Mexiko. Predpoveď počasia Rancho la Loma Linda (La Loma).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho la Loma Linda (La Loma) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho la Loma Linda (La Loma)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:03 | 19:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 21:01 | 02.06.2026 07:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |