Počasie Rancho la Mora dnes
| 25 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 17:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 22:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
Predpoveď počasia Rancho la Mora 26. apríl 2026
Popoludní oblačno, večer jasno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rancho la Mora, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 07:00
15:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 73 % | 8 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 57 % | 8 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1015 hPa | 45 % | 7 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 35 % | 6 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 28 % | 4 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 24 % | 3 °C | 22 % | 0% | 0% | 21% | 1% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 21 % | 2 °C | 26 % | 0% | 0% | 24% | 3% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 19 % | 1 °C | 35 % | 0% | 0% | 25% | 16% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 18 % | 1 °C | 51 % | 0% | 0% | 40% | 19% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 20 % | 1 °C | 72 % | 0% | 0% | 54% | 52% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 29 % | 4 °C | 56 % | 0% | 0% | 43% | 33% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 25 % | 2 °C | 44 % | 0% | 0% | 29% | 31% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 38 % | 5 °C | 18 % | 0% | 0% | 14% | 7% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 45 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 66 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 65 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 66 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 66 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 65 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 65 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 67 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 70 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 68 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 50 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1016 hPa | 40 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 33 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1014 hPa | 29 % | 5 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 26 % | 5 °C | 21 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 25 % | 5 °C | 64 % | 0% | 0% | 63% | 1% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 27 °C 25 °C |
1,5 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 23 % | 4 °C | 93 % | 0% | 0% | 93% | 3% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 24 °C 23 °C |
4,3 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1011 hPa | 33 % | 7 °C | 92 % | 0% | 0% | 82% | 54% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 80 % | 11 °C | 83 % | 0% | 0% | 29% | 78% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 21 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 43 % | 8 °C | 47 % | 0% | 0% | 18% | 38% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 8 °C | 76 % | 0% | 0% | 43% | 59% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1015 hPa | 56 % | 8 °C | 50 % | 0% | 0% | 26% | 34% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 59 % | 8 °C | 35 % | 0% | 0% | 5% | 32% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 65 % | 8 °C | 18 % | 0% | 0% | 13% | 8% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 64 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 61 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
Rancho la Mora, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2036; -100,1550
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 12
Nadmorská výška: 2577 m
Administratívna časť:
- Estado de Querétaro, Queretaro
- Amealco de Bonfil, Amealco, Querétaro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho la Mora, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho la Mora.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho la Mora dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Rancho la Mora
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Rancho la Mora
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:04 | 26.04.2026 03:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |