Počasie Rancho la Ponderosa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho la Ponderosa na 10 dní.
Streda 27. máj
30 / 18°C
| 2.3 mm | 6 km/h |
| 20 °C | 24 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:05
PO HODINÁCH
západ slnka 19:05
|
|
Predpoveď počasia Rancho la Ponderosa, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 19 °C | 96 % | 0% | 75% | 5% | 83% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 17 °C | 69 % | 0% | 50% | 0% | 40% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 30 °C 33 °C |
2,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 51 % | 18 °C | 93 % | 0% | 19% | 13% | 89% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1011 hPa | 79 % | 20 °C | 97 % | 0% | 69% | 7% | 92% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 20 °C | 97 % | 0% | 85% | 15% | 82% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,3 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 19 °C | 35 % | 0% | 29% | 0% | 8% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 33 °C |
3,1 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 54 % | 19 °C | 39 % | 0% | 13% | 7% | 28% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 80 % | 20 °C | 93 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
Rancho la Ponderosa, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,9859; -99,1032
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 393 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Ayutla de los Libres, Ayutla de los Libres
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho la Ponderosa, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho la Ponderosa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho la Ponderosa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho la Ponderosa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:24 | 27.05.2026 03:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |