Počasie Rancho Las Tres Palmas zajtra
| 29 °C | 33 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 37 °C | 41 °C | 15:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 21:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:06
PO HODINÁCH
západ slnka 19:06
Predpoveď počasia Rancho Las Tres Palmas 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 37 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rancho Las Tres Palmas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 23 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 23 °C | 13 % | 0% | 11% | 0% | 1% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 91 % | 23 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 92 % | 23 °C | 9 % | 0% | 2% | 0% | 7% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 92 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 93 % | 23 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 94 % | 23 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 89 % | 23 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 23 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 23 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 22 °C | 91 % | 0% | 11% | 0% | 90% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 55 % | 22 °C | 94 % | 0% | 9% | 0% | 94% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 50 % | 22 °C | 36 % | 0% | 4% | 0% | 35% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 47 % | 22 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 43 % | 22 °C | 52 % | 0% | 18% | 0% | 41% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 40 % | 21 °C | 89 % | 0% | 36% | 11% | 82% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 39 % | 21 °C | 82 % | 0% | 1% | 35% | 76% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 38 % | 21 °C | 86 % | 0% | 3% | 25% | 82% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 42 % | 21 °C | 48 % | 0% | 6% | 37% | 13% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 58 % | 23 °C | 96 % | 0% | 3% | 2% | 96% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 22 °C | 83 % | 0% | 0% | 10% | 81% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 63 % | 22 °C | 80 % | 0% | 0% | 1% | 79% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 69 % | 22 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 74 % | 22 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 22 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 22 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 77 % | 22 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 78 % | 22 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 85 % | 22 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 22 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 66 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 55 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 47 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 41 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 37 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 39 °C 41 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 40 °C 42 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 31 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 39 °C 41 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 33 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 37 % | 20 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 44 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Rancho Las Tres Palmas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,1357; -99,0649
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 91 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Miguel Alemán, Ciudad Miguel Alemán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho Las Tres Palmas, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho Las Tres Palmas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho Las Tres Palmas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho Las Tres Palmas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:51 | 27.04.2026 03:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |