Počasie Rancho los Ciruelos (Rancho el Iris) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho los Ciruelos (Rancho el Iris) na 10 dní.
Piatok 22. máj
19 / 9°C
| 6.6 mm | 12 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 00:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 06:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:09
PO HODINÁCH
západ slnka 19:09
|
|
Predpoveď počasia Rancho los Ciruelos (Rancho el Iris), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 77 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 8% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 78 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 19 °C 18 °C |
4,8 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1016 hPa | 48 % | 8 °C | 39 % | 0% | 12% | 19% | 19% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 14 °C 14 °C |
1,7 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 83 % | 11 °C | 55 % | 0% | 1% | 26% | 46% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 84 % | 8 °C | 86 % | 0% | 0% | 24% | 82% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 81 % | 6 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 19 °C 18 °C |
3,6 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 46 % | 7 °C | 54 % | 0% | 3% | 26% | 35% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
2,2 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 64 % | 9 °C | 90 % | 0% | 9% | 27% | 86% | |
Rancho los Ciruelos (Rancho el Iris), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,1989; -99,5735
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 81
Nadmorská výška: 2592 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Chapultepec, Chapultepec, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho los Ciruelos (Rancho el Iris), Mexiko. Predpoveď počasia Rancho los Ciruelos (Rancho el Iris).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho los Ciruelos (Rancho el Iris) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho los Ciruelos (Rancho el Iris)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:57 | 23.05.2026 01:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |