Počasie Rancho los Negritos vikend
Predpoveď počasia pre mesto Rancho los Negritos na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň oblačno, poludnie dážď. Nedeľa cez deň oblačno, poludnie dážď, večer silný dážď.
Piatok 22. máj
21 / 8°C
| 5.4 mm | 6 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 00:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 06:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rancho los Negritos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západný |
1020 hPa | 97 % | 10 °C | 16 % | 0% | 5% | 9% | 1% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 100 % | 7 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
5,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 46 % | 8 °C | 30 % | 0% | 0% | 28% | 2% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1016 hPa | 72 % | 10 °C | 74 % | 0% | 0% | 53% | 46% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 91 % | 10 °C | 64 % | 0% | 0% | 18% | 56% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 99 % | 8 °C | 99 % | 0% | 98% | 0% | 43% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 21 °C 21 °C |
2,4 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 49 % | 10 °C | 86 % | 0% | 6% | 15% | 84% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
1,2 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 67 % | 10 °C | 98 % | 0% | 28% | 17% | 96% | |
Rancho los Negritos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7469; -99,6194
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 2769 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Morelos, San Bartolo Morelos, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho los Negritos, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho los Negritos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho los Negritos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho los Negritos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:57 | 23.05.2026 01:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |