Počasie Rancho los Tres Magueyes dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho los Tres Magueyes na 10 dní.
Sobota 23. máj
27 / 14°C
| 3.6 mm | 3 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
|
|
Predpoveď počasia Rancho los Tres Magueyes, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severozápadný |
1016 hPa | 90 % | 14 °C | 58 % | 0% | 0% | 16% | 50% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1016 hPa | 92 % | 13 °C | 45 % | 0% | 0% | 1% | 44% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 27 °C 27 °C |
2,9 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 33 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 2% | 96% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 21 °C 22 °C |
0,7 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 68 % | 15 °C | 90 % | 0% | 0% | 25% | 87% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 93 % | 15 °C | 20 % | 0% | 0% | 1% | 18% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 13 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 27 °C 27 °C |
1,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 35 % | 10 °C | 88 % | 0% | 0% | 5% | 87% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 24 °C |
9,7 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1011 hPa | 56 % | 13 °C | 94 % | 0% | 1% | 28% | 91% | |
Rancho los Tres Magueyes, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5503; -100,2578
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 11
Nadmorská výška: 1925 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho los Tres Magueyes, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho los Tres Magueyes.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho los Tres Magueyes dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho los Tres Magueyes
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:58 | 23.05.2026 01:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |