Počasie Rancho Mario Navarrete Gutiérrez dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho Mario Navarrete Gutiérrez na 10 dní.
Streda 27. máj
32 / 24°C
| 5.2 mm | 10 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
|
|
Predpoveď počasia Rancho Mario Navarrete Gutiérrez, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 25 °C 31 °C |
1,2 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 77 % | 0% | 20% | 7% | 70% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 49 % | 0% | 10% | 6% | 39% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 36 °C |
2,9 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 57 % | 22 °C | 57 % | 0% | 4% | 5% | 53% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,8 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 24 °C | 93 % | 0% | 21% | 19% | 90% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 90 % | 0% | 57% | 6% | 76% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 22 °C | 33 % | 0% | 12% | 10% | 18% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 36 °C |
6,5 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 56 % | 22 °C | 43 % | 0% | 7% | 3% | 37% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,8 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1008 hPa | 96 % | 23 °C | 96 % | 0% | 24% | 18% | 96% | |
Rancho Mario Navarrete Gutiérrez, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,6220; -98,4514
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 142 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Ometepec, Ometepec, Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho Mario Navarrete Gutiérrez, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho Mario Navarrete Gutiérrez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho Mario Navarrete Gutiérrez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho Mario Navarrete Gutiérrez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:21 | 27.05.2026 03:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |