Počasie Rancho San Jorge dnes
Predpoveď počasia Rancho San Jorge 26. apríl 2026
Cez deň polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 36 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rancho San Jorge, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1007 hPa | 90 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 93 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 96 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1005 hPa | 97 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 99 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 99 % | 23 °C | 82 % | 84% | 82% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 99 % | 23 °C | 84 % | 84% | 83% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 23 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 24 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 78 % | 24 °C | 65 % | 0% | 65% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 70 % | 24 °C | 45 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 66 % | 24 °C | 13 % | 0% | 12% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 60 % | 24 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 55 % | 24 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 53 % | 24 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 51 % | 23 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1002 hPa | 50 % | 23 °C | 18 % | 0% | 2% | 0% | 15% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1002 hPa | 50 % | 23 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1002 hPa | 56 % | 23 °C | 21 % | 0% | 0% | 1% | 19% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 59 % | 23 °C | 9 % | 0% | 0% | 7% | 5% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1004 hPa | 69 % | 23 °C | 10 % | 0% | 0% | 6% | 3% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 76 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 82 % | 24 °C | 21 % | 0% | 7% | 8% | 7% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 88 % | 24 °C | 20 % | 0% | 8% | 0% | 13% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1007 hPa | 95 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 98 % | 24 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 24 °C | 68 % | 0% | 68% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1007 hPa | 98 % | 24 °C | 84 % | 0% | 84% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 24 °C | 99 % | 3% | 99% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 97 % | 24 °C | 64 % | 0% | 64% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 24 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 9% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 86 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 6% | |
| 09:00
17:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 24 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 71 % | 24 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 24 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 59 % | 24 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 35 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 55 % | 24 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 36 °C 42 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 52 % | 24 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 49 % | 23 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 50 % | 23 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 36 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1003 hPa | 50 % | 23 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 52% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 35 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1004 hPa | 55 % | 24 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 24 °C | 31 % | 0% | 1% | 0% | 30% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 24 °C | 8 % | 0% | 4% | 0% | 3% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 73 % | 24 °C | 41 % | 0% | 15% | 0% | 30% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 74 % | 23 °C | 21 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1010 hPa | 76 % | 23 °C | 19 % | 0% | 19% | 2% | 0% | |
Rancho San Jorge, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,8911; -99,1547
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 175 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Aquismón, Aquismón
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho San Jorge, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho San Jorge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho San Jorge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Rancho San Jorge
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Rancho San Jorge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:58 | 26.04.2026 03:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |