Počasie Rancho San Nicolás del Rio dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rancho San Nicolás del Rio na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
30 / 23°C
| 21.4 mm | 9 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 18:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 19:23
PO HODINÁCH
západ slnka 19:23
|
|
Predpoveď počasia Rancho San Nicolás del Rio, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
10,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 93% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 96 % | 22 °C | 45 % | 0% | 44% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 34 °C |
8,9 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 61 % | 22 °C | 39 % | 0% | 14% | 13% | 25% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1012 hPa | 92 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 17% | 100% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,5 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 93% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,7 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1013 hPa | 94 % | 21 °C | 96 % | 0% | 84% | 0% | 76% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 27 °C 30 °C |
6,4 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 68 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 15% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 21 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
Rancho San Nicolás del Rio, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,3333; -99,5000
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho San Nicolás del Rio, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho San Nicolás del Rio.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho San Nicolás del Rio dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rancho San Nicolás del Rio
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 19:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 20:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 20:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:41 | 22.05.2026 00:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |