Počasie Rancho San Ramón, Nuevo León dnes
| 24 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:21
PO HODINÁCH
západ slnka 19:21
Predpoveď počasia Rancho San Ramón, Nuevo León 16. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 33 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rancho San Ramón, Nuevo León, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 19 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 31% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 79 % | 19 °C | 27 % | 0% | 6% | 0% | 22% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 19 °C | 31 % | 0% | 20% | 0% | 14% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 19 °C | 80 % | 0% | 76% | 0% | 18% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 84 % | 19 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 69 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 19 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 3% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 55 % | 19 °C | 87 % | 0% | 70% | 0% | 57% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 51 % | 19 °C | 63 % | 0% | 26% | 1% | 49% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 48 % | 19 °C | 38 % | 0% | 8% | 1% | 31% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 46 % | 19 °C | 70 % | 0% | 3% | 1% | 69% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 46 % | 19 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 48 % | 19 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 49 % | 19 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 53 % | 20 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 59 % | 20 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 60 % | 20 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 61 % | 19 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 66 % | 19 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 20 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 75 % | 20 °C | 60 % | 0% | 1% | 0% | 60% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 79 % | 20 °C | 75 % | 0% | 15% | 0% | 70% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 80 % | 20 °C | 82 % | 0% | 19% | 0% | 78% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 82 % | 20 °C | 94 % | 0% | 28% | 3% | 93% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1005 hPa | 84 % | 20 °C | 99 % | 0% | 82% | 0% | 93% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 82 % | 20 °C | 99 % | 0% | 82% | 7% | 91% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 80 % | 20 °C | 96 % | 0% | 94% | 23% | 16% | |
| 08:00
16:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 76 % | 20 °C | 100 % | 0% | 99% | 3% | 1% | |
| 09:00
17:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 69 % | 20 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 1% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 21 °C | 72 % | 0% | 71% | 2% | 2% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 55 % | 20 °C | 49 % | 0% | 3% | 15% | 38% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 50 % | 20 °C | 42 % | 0% | 0% | 5% | 38% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 44 % | 20 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 43 % | 20 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 39 % | 19 °C | 59 % | 0% | 0% | 1% | 58% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
35 °C 38 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 40 % | 19 °C | 43 % | 0% | 0% | 7% | 39% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 45 % | 20 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 23% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 46 % | 20 °C | 28 % | 0% | 0% | 3% | 28% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 49 % | 20 °C | 24 % | 0% | 0% | 10% | 15% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 49 % | 19 °C | 46 % | 0% | 0% | 10% | 39% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 63 % | 22 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 22 °C | 50 % | 0% | 0% | 9% | 46% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 71 % | 22 °C | 40 % | 0% | 0% | 13% | 37% | |
Rancho San Ramón, Nuevo León, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,0764; -100,3535
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 490 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Salinas Victoria, Salinas Victoria, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rancho San Ramón, Nuevo León, Mexiko. Predpoveď počasia Rancho San Ramón, Nuevo León.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rancho San Ramón, Nuevo León dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Rancho San Ramón, Nuevo León
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Rancho San Ramón, Nuevo León
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:25 | 16.05.2026 19:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |