Počasie San Antonio Analco zajtra
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:55
PO HODINÁCH
západ slnka 18:55
Predpoveď počasia San Antonio Analco 24. máj 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie slabé dažďové prehánky, večer polojasno. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 3,1 mm. V noci dažďové prehánky. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio Analco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 86 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 13% | 100% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 15 °C | 96 % | 3% | 4% | 9% | 96% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 89 % | 15 °C | 98 % | 10% | 11% | 3% | 98% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 15 °C | 85 % | 17% | 18% | 0% | 84% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 14 °C | 97 % | 28% | 30% | 0% | 96% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 14 °C | 96 % | 39% | 41% | 0% | 93% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 14 °C | 85 % | 21% | 21% | 0% | 81% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 15 °C | 35 % | 9% | 10% | 0% | 28% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 78 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 10:00
18:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
1,1 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 16 °C | 82 % | 0% | 31% | 10% | 72% | |
| 11:00
19:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
1,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 17 °C | 98 % | 0% | 84% | 8% | 91% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 18 °C | 100 % | 0% | 96% | 8% | 96% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 85 % | 18 °C | 85 % | 0% | 3% | 0% | 85% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 17 °C | 73 % | 0% | 1% | 1% | 72% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 17 °C | 74 % | 0% | 0% | 3% | 72% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1010 hPa | 64 % | 16 °C | 75 % | 0% | 0% | 3% | 74% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1010 hPa | 68 % | 17 °C | 74 % | 0% | 0% | 3% | 73% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 19 °C | 74 % | 0% | 0% | 4% | 73% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1011 hPa | 92 % | 18 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1012 hPa | 94 % | 18 °C | 55 % | 0% | 3% | 0% | 53% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 18 % | 0% | 12% | 0% | 7% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 92 % | 16 °C | 14 % | 0% | 3% | 0% | 10% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 89 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 85 % | 14 °C | 10 % | 0% | 6% | 1% | 4% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 14 °C | 15 % | 0% | 9% | 0% | 6% | |
| 04:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1012 hPa | 85 % | 14 °C | 34 % | 4% | 14% | 12% | 19% | |
| 05:00
13:00
| silný dážď | 15 °C 16 °C |
1,3 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 94 % | 14 °C | 99 % | 1% | 96% | 20% | 61% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 17 °C |
2,5 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 94 % | 14 °C | 89 % | 0% | 45% | 20% | 75% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,8 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1013 hPa | 67 % | 16 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 17 °C | 44 % | 0% | 1% | 0% | 43% | |
San Antonio Analco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,8398; -96,5563
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 305
Nadmorská výška: 658 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- San Felipe Usila, San Felipe Usila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio Analco, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio Analco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio Analco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio Analco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:42 | 24.05.2026 01:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |