Počasie San Antonio Cacalotepec vikend
Predpoveď počasia pre mesto San Antonio Cacalotepec na tento alebo budúci víkend.
Sobota 25. apríl
22 / 15°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio Cacalotepec, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 25.04.2026 |
|||||||||||||
| 19:00
03:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 42 % | 8 °C | 42 % | 0% | 0% | 26% | 22% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 11 °C | 5 % | 0% | 1% | 4% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 11% | 4% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 77 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 78 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 43 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 36 % | 10 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 1% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 31 % | 9 °C | 50 % | 0% | 0% | 18% | 39% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 28 °C 27 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 29 % | 8 °C | 44 % | 0% | 0% | 25% | 25% | |
| 14:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 27 °C |
2,7 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 29 % | 8 °C | 84 % | 0% | 0% | 76% | 38% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 23 °C 22 °C |
0,4 mm | 5.7 m/s21 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 10 °C | 79 % | 0% | 14% | 29% | 68% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
3,6 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 52 % | 11 °C | 81 % | 0% | 0% | 38% | 72% | |
| 17:00
01:00
| slabý dážď | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 72 % | 12 °C | 98 % | 0% | 6% | 93% | 94% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 63 % | 12 °C | 66 % | 0% | 0% | 9% | 64% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 14 °C | 90 % | 0% | 0% | 67% | 87% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 14 °C | 64 % | 0% | 0% | 7% | 61% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 13 °C | 58 % | 0% | 0% | 3% | 57% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 12 °C | 41 % | 0% | 0% | 24% | 38% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 23% | 3% | |
San Antonio Cacalotepec, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,8278; -97,5570
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 2191 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Palmar de Bravo, Palmar de Bravo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio Cacalotepec, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio Cacalotepec.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio Cacalotepec dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio Cacalotepec
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.04.2026 12:58 | 25.04.2026 02:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |