Počasie San Antonio de la Ascensión dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Antonio de la Ascensión na 10 dní.
Piatok 22. máj
26 / 13°C
| 1.4 mm | 11 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:15
PO HODINÁCH
západ slnka 19:15
|
|
Predpoveď počasia San Antonio de la Ascensión, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 12 °C | 51 % | 0% | 0% | 31% | 28% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 80 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 25 °C |
1,4 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1013 hPa | 30 % | 7 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1013 hPa | 60 % | 12 °C | 59 % | 0% | 0% | 10% | 54% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 15 °C |
0,8 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 89 % | 12 °C | 68 % | 0% | 0% | 10% | 64% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1017 hPa | 90 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 1% | 89% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
2,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1015 hPa | 38 % | 9 °C | 15 % | 0% | 0% | 11% | 4% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1014 hPa | 65 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 14% | 6% | |
San Antonio de la Ascensión, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 21,0270; -100,4089
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 118
Nadmorská výška: 2069 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- San José Iturbide, San José Iturbide
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio de la Ascensión, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio de la Ascensión.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio de la Ascensión dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio de la Ascensión
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:58 | 23.05.2026 01:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |