Počasie San Antonio týždeň
Predpoveď počasia pre mesto San Antonio na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 10°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 00:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 80 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 54 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 78 % | 16 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 65 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 55 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 57 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 82 % | 17 °C | 11 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
San Antonio, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7561; -97,3569
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 490
Nadmorská výška: 2432 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Xiutetelco, San Juan Xiutetelco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:31 | 29.04.2026 04:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |