Počasie San Antonio la Nopalera (Maromera) dnes
| 26 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 22:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Predpoveď počasia San Antonio la Nopalera (Maromera) 26. apríl 2026
Popoludní dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio la Nopalera (Maromera), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 53 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 46 % | 11 °C | 27 % | 0% | 0% | 3% | 24% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 40 % | 11 °C | 20 % | 0% | 0% | 18% | 1% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 35 % | 10 °C | 58 % | 0% | 0% | 17% | 50% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 28 °C 27 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 30 % | 9 °C | 35 % | 0% | 0% | 10% | 29% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 28 °C 27 °C |
0,4 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 33 % | 9 °C | 66 % | 0% | 0% | 53% | 26% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 9 °C | 73 % | 0% | 8% | 26% | 64% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 50 % | 10 °C | 75 % | 0% | 0% | 20% | 68% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 51 % | 10 °C | 63 % | 0% | 0% | 18% | 56% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 52 % | 10 °C | 45 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1014 hPa | 66 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 28% | 91% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 13 °C | 63 % | 0% | 0% | 48% | 57% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 77 % | 13 °C | 57 % | 0% | 0% | 7% | 56% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 12 °C | 60 % | 0% | 0% | 58% | 44% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 82 % | 12 °C | 4 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 1% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 10 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 34 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 28 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 24 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 21 % | 4 °C | 9 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 19 % | 3 °C | 8 % | 0% | 0% | 4% | 4% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1010 hPa | 16 % | 2 °C | 18 % | 0% | 0% | 4% | 14% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 18 % | 2 °C | 56 % | 0% | 0% | 18% | 46% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 22 % | 4 °C | 78 % | 0% | 0% | 36% | 68% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 29 % | 7 °C | 79 % | 0% | 0% | 64% | 41% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 42 % | 10 °C | 55 % | 0% | 0% | 16% | 46% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1013 hPa | 54 % | 12 °C | 57 % | 0% | 0% | 16% | 50% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1015 hPa | 61 % | 12 °C | 35 % | 0% | 0% | 6% | 31% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východný |
1016 hPa | 65 % | 12 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
San Antonio la Nopalera (Maromera), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,8777; -97,8094
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 20
Nadmorská výška: 1998 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio la Nopalera (Maromera), Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio la Nopalera (Maromera).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio la Nopalera (Maromera) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Antonio la Nopalera (Maromera)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Antonio la Nopalera (Maromera)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:56 | 26.04.2026 02:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |