Počasie San Antonio Pushilá zajtra
Predpoveď počasia San Antonio Pushilá 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer jasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio Pushilá, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 67 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 76 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 77 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 76 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 72 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 70 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1013 hPa | 59 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 42 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 36 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 31 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1012 hPa | 26 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1011 hPa | 24 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1010 hPa | 24 % | 10 °C | 24 % | 0% | 0% | 21% | 2% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 23 % | 10 °C | 63 % | 0% | 0% | 53% | 19% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1008 hPa | 22 % | 10 °C | 58 % | 0% | 0% | 50% | 17% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1008 hPa | 23 % | 9 °C | 40 % | 0% | 0% | 35% | 7% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1009 hPa | 24 % | 9 °C | 56 % | 0% | 0% | 55% | 1% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1010 hPa | 31 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 39 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 44 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 51 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 57 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1014 hPa | 60 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 63 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 63 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 62 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1013 hPa | 60 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1013 hPa | 58 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 57 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 60 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 53 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 43 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 31 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 25 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1014 hPa | 22 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1013 hPa | 20 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 36 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
San Antonio Pushilá, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,8311; -92,1444
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 32
Nadmorská výška: 1415 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Ocosingo, Ocosingo, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio Pushilá, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio Pushilá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio Pushilá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio Pushilá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:06 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:28 | 27.04.2026 03:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |