Počasie San Antonio dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Antonio na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
37 / 25°C
| 1.3 mm | 14 km/h |
| 28 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 18:00 |
východ slnka 05:26
západ slnka 18:33
PO HODINÁCH
západ slnka 18:33
|
|
Predpoveď počasia San Antonio, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 69 % | 21 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 23 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 37 °C 40 °C |
1,1 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 20 °C | 69 % | 0% | 2% | 8% | 66% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 48 % | 20 °C | 98 % | 0% | 2% | 8% | 97% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 37 °C 39 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 33 % | 18 °C | 79 % | 0% | 2% | 7% | 78% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
35 °C 36 °C |
7,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 16 °C | 53 % | 0% | 0% | 50% | 7% | |
San Antonio, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,5186; -90,7686
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 15
Nadmorská výška: 90 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Escárcega, Escárcega
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio, Mexiko. Predpoveď počasia San Antonio.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Antonio
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:26 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 18:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:35 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 19:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:17 | 24.05.2026 01:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |