Počasie San Benito, Coahuila dnes
| 31 °C | 35 °C | 09:00 | |
| 38 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 40 °C | 38 °C | 15:00 | |
| 33 °C | 34 °C | 21:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:28
PO HODINÁCH
západ slnka 19:28
Predpoveď počasia San Benito, Coahuila 18. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 40 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Benito, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 52 % | 19 °C | 83 % | 0% | 0% | 49% | 65% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 56 % | 19 °C | 54 % | 0% | 0% | 2% | 53% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1003 hPa | 62 % | 20 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 65 % | 20 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 67 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 10% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1004 hPa | 69 % | 19 °C | 29 % | 0% | 0% | 7% | 28% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 72 % | 19 °C | 14 % | 0% | 0% | 7% | 13% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 66 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 57 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1007 hPa | 50 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 39 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1006 hPa | 30 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 24 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 1% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 19 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1003 hPa | 15 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východný |
1002 hPa | 15 % | 9 °C | 7 % | 0% | 0% | 1% | 6% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h východný |
1002 hPa | 18 % | 10 °C | 19 % | 0% | 0% | 3% | 17% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h východný |
1003 hPa | 23 % | 12 °C | 23 % | 0% | 0% | 6% | 19% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 35 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h východný |
1003 hPa | 23 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 28 % | 14 °C | 19 % | 0% | 0% | 4% | 16% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 10.3 m/s37 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 36 % | 16 °C | 20 % | 0% | 0% | 1% | 19% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 38 % | 16 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 43 % | 17 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 45 % | 17 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 50 % | 18 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1007 hPa | 52 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 57 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 65 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1007 hPa | 72 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 76 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 79 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 73 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 68 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 63 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 53 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 44 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 38 % | 18 °C | 4 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 30 % | 17 °C | 46 % | 0% | 0% | 15% | 36% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 28 % | 14 °C | 60 % | 0% | 0% | 8% | 57% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
36 °C 36 °C |
0,2 mm | 6.8 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 27 % | 14 °C | 50 % | 0% | 0% | 8% | 46% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 28 % | 14 °C | 54 % | 0% | 0% | 3% | 53% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 29 % | 14 °C | 36 % | 0% | 0% | 1% | 35% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 15 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 33 % | 14 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 35 % | 14 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 40 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 46 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 49 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
San Benito, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,3537; -101,2935
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 414 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Escobedo, General Escobedo, Coahuila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Benito, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia San Benito, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Benito, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Benito, Coahuila
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Benito, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 20:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:21 | 18.05.2026 22:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |