Počasie San Bernardino dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Bernardino na 10 dní.
Sobota 23. máj
29 / 20°C
| 6.0 mm | 10 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
|
|
Predpoveď počasia San Bernardino, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 18 °C | 59 % | 0% | 0% | 2% | 59% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
2,4 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 90 % | 17 °C | 91 % | 0% | 50% | 57% | 57% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 20 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 31 °C |
2,9 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 72 % | 21 °C | 57 % | 0% | 6% | 4% | 52% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
6,8 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 98% | 32% | 100% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 18 °C | 85 % | 0% | 12% | 2% | 82% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 28 °C 31 °C |
1,7 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 57 % | 19 °C | 94 % | 0% | 2% | 0% | 94% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,8 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 94 % | 22 °C | 96 % | 0% | 81% | 15% | 78% | |
San Bernardino, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,0205; -97,7682
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 156
Nadmorská výška: 1164 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Camocuautla, Camocuautla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Bernardino, Mexiko. Predpoveď počasia San Bernardino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Bernardino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Bernardino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:48 | 23.05.2026 00:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |