Počasie San Crisóbal Texcalucan, México dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Crisóbal Texcalucan, México na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 17°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 23 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
|
|
Predpoveď počasia San Crisóbal Texcalucan, México, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 30 % | 4 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 42 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 19 % | 3 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1007 hPa | 24 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 10% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 41 % | 8 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 52 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 27 °C |
1,1 mm | 0.2 m/s1 km/h severozápadný |
1010 hPa | 21 % | 3 °C | 11 % | 0% | 0% | 7% | 5% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 46 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 54% | 92% | |
San Crisóbal Texcalucan, México, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4097; -99,3173
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2621 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Huixquilucan, Huixquilucan
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Crisóbal Texcalucan, México, Mexiko. Predpoveď počasia San Crisóbal Texcalucan, México.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Crisóbal Texcalucan, México dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Crisóbal Texcalucan, México
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:21 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |