Počasie San Mateo Zoyamazalco dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Mateo Zoyamazalco na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 15°C
| 1.6 mm | 5 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 18:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
|
|
Predpoveď počasia San Mateo Zoyamazalco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1017 hPa | 83 % | 13 °C | 57 % | 0% | 0% | 2% | 56% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1016 hPa | 91 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 27 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 33 % | 9 °C | 30 % | 0% | 0% | 7% | 24% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
1,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1013 hPa | 64 % | 13 °C | 100 % | 0% | 5% | 61% | 100% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 95 % | 15 °C | 32 % | 0% | 10% | 3% | 23% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 13 °C | 32 % | 0% | 20% | 19% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 25 °C |
4,6 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1014 hPa | 47 % | 13 °C | 30 % | 0% | 3% | 3% | 25% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
7,5 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 16 °C | 90 % | 0% | 35% | 13% | 85% | |
San Mateo Zoyamazalco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,4211; -97,7996
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 622
Nadmorská výška: 1900 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Coyotepec, San Vicente Coyotepec
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Mateo Zoyamazalco, Mexiko. Predpoveď počasia San Mateo Zoyamazalco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Mateo Zoyamazalco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Mateo Zoyamazalco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:51 | 22.05.2026 00:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |