Počasie San Miguel, San Luis Potosí vikend
Predpoveď počasia pre mesto San Miguel, San Luis Potosí na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
35 / 19°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 24 °C | 25 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 35 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Miguel, San Luis Potosí, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 52 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 8% | 98% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 69 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 23 % | 7 °C | 73 % | 0% | 0% | 27% | 63% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 35 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 10 % | -1 °C | 58 % | 0% | 0% | 14% | 53% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 54 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1009 hPa | 68 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 12 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 36 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 4 % | -9 °C | 60 % | 0% | 0% | 53% | 22% | |
San Miguel, San Luis Potosí, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 23,8167; -100,5667
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1752 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Cedral, Cedral, San Luis Potosí
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel, San Luis Potosí, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel, San Luis Potosí.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel, San Luis Potosí dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel, San Luis Potosí
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:32 | 01.05.2026 05:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |