Počasie San Miguel pozajtra
Predpoveď počasia San Miguel 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Miguel, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 69 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 65 % | 5 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 62 % | 3 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 59 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 17 °C | 35 % | 0% | 3% | 0% | 32% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 84 % | 19 °C | 9 % | 0% | 4% | 0% | 5% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 80 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 54 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 78 % | 16 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
San Miguel, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8533; -97,0606
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 20
Nadmorská výška: 1049 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Atzalan, Atzalan
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:39 | 28.04.2026 03:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |