Počasie San Miguel Tecamachalco pozajtra
Predpoveď počasia San Miguel Tecamachalco 28. apríl 2026
Cez deň jasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 28 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Miguel Tecamachalco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1016 hPa | 37 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 52 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 13 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 13 % | -2 °C | 98 % | 0% | 0% | 96% | 43% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1016 hPa | 36 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 44 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 15 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 11 % | -3 °C | 71 % | 0% | 0% | 64% | 18% | |
San Miguel Tecamachalco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4242; -99,2309
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel Tecamachalco, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel Tecamachalco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel Tecamachalco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel Tecamachalco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:48 | 28.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |