Počasie San Miguel Xochimilco vikend
Predpoveď počasia pre mesto San Miguel Xochimilco na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
23 / 11°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 18:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Miguel Xochimilco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 57 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 51 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 33 % | 5 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 67 % | 11 °C | 79 % | 0% | 5% | 3% | 78% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 77 % | 8 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 55 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 32 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 65 % | 10 °C | 83 % | 0% | 7% | 0% | 82% | |
San Miguel Xochimilco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,6162; -98,8079
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 79
Nadmorská výška: 1579 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Atlixtac, Atlixtac, Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel Xochimilco, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel Xochimilco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel Xochimilco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel Xochimilco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:16 | 01.05.2026 05:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |