Počasie San Miguel Zinacantla dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Miguel Zinacantla na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
30 / 20°C
| 8.3 mm | 4 km/h |
| 23 °C | 26 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:01
PO HODINÁCH
západ slnka 19:01
|
|
Predpoveď počasia San Miguel Zinacantla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 19 °C | 32 % | 0% | 0% | 3% | 29% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 83 % | 17 °C | 21 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 40 % | 15 °C | 45 % | 0% | 0% | 7% | 41% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 29 °C |
7,8 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 46 % | 15 °C | 64 % | 0% | 0% | 1% | 64% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 87 % | 19 °C | 38 % | 0% | 3% | 0% | 34% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 82 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 31 °C |
16,8 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 47 % | 16 °C | 37 % | 0% | 22% | 25% | 10% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 63 % | 18 °C | 55 % | 0% | 10% | 10% | 46% | |
San Miguel Zinacantla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,5666; -98,5414
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 81
Nadmorská výška: 1022 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Tlapa de Comonfort, Tlapa de Comonfort
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Miguel Zinacantla, Mexiko. Predpoveď počasia San Miguel Zinacantla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Miguel Zinacantla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Miguel Zinacantla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:55 | 22.05.2026 00:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |