Počasie San Nicolás de los Garza zajtra
| 26 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 15:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 21:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Predpoveď počasia San Nicolás de los Garza 27. apríl 2026
Cez deň od rána hmla, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 36 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Nicolás de los Garza, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 87 % | 22 °C | 24 % | 0% | 10% | 0% | 14% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1007 hPa | 93 % | 22 °C | 99 % | 0% | 99% | 7% | 3% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 16% | 100% | 34% | 0% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1006 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 91% | 100% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 91% | 100% | 0% | 9% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1007 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 91% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1007 hPa | 94 % | 21 °C | 96 % | 86% | 95% | 0% | 39% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1008 hPa | 91 % | 21 °C | 98 % | 63% | 78% | 0% | 92% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 80 % | 20 °C | 75 % | 0% | 36% | 0% | 60% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 72 % | 20 °C | 23 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 64 % | 20 °C | 50 % | 0% | 22% | 4% | 31% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 57 % | 20 °C | 91 % | 0% | 11% | 8% | 89% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 51 % | 20 °C | 96 % | 0% | 2% | 5% | 96% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 50 % | 20 °C | 20 % | 0% | 0% | 5% | 17% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1007 hPa | 46 % | 20 °C | 76 % | 0% | 0% | 8% | 75% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
36 °C 39 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 40 % | 19 °C | 83 % | 0% | 0% | 5% | 82% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 43 % | 20 °C | 87 % | 0% | 0% | 6% | 86% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 42 % | 19 °C | 93 % | 0% | 0% | 5% | 92% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1006 hPa | 49 % | 20 °C | 85 % | 0% | 14% | 1% | 84% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 53 % | 20 °C | 100 % | 0% | 10% | 0% | 100% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 58 % | 21 °C | 99 % | 0% | 2% | 0% | 99% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1008 hPa | 63 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 65 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 69 % | 21 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1009 hPa | 76 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 22 °C | 42 % | 0% | 0% | 39% | 9% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1009 hPa | 86 % | 22 °C | 64 % | 0% | 0% | 64% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1009 hPa | 88 % | 22 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 21 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 1% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 88 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 85 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 81 % | 19 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 82 % | 21 °C | 84 % | 0% | 3% | 0% | 83% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 72 % | 20 °C | 35 % | 0% | 13% | 0% | 25% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 62 % | 20 °C | 57 % | 0% | 3% | 0% | 56% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 55 % | 20 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 48 % | 20 °C | 57 % | 0% | 0% | 2% | 55% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1006 hPa | 36 % | 18 °C | 61 % | 0% | 0% | 2% | 60% | |
San Nicolás de los Garza, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,7417; -100,3022
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 443 273
Nadmorská výška: 506 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- San Nicolás de los Garza, San Nicolás de los Garza
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Nicolás de los Garza, Mexiko. Predpoveď počasia San Nicolás de los Garza.
San Nicolás de los Garza - počasie v okolí - väčšie mestá
San Nicolás de los Garza - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Nicolás de los Garza dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Nicolás de los Garza
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:56 | 27.04.2026 03:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |