Počasie San Pantaléon dnes
Predpoveď počasia San Pantaléon 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Pantaléon, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 15 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 17 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 17 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 20 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 21 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 22 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 24 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1013 hPa | 26 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 25 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 23 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 17 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 14 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 12 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 9 % | -5 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 7 % | -7 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 32 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 6 % | -8 °C | 6 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 6 % | -8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 7 % | -8 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 7 % | -9 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 27 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 8 % | -9 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 24 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 10 % | -8 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 24 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 12 % | -6 °C | 65 % | 0% | 0% | 3% | 64% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 13 % | -6 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 15 % | -6 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 18 % | -5 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 29 % | 0 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 31 % | 0 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 37 % | 2 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 45 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1013 hPa | 49 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1014 hPa | 53 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 50 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1015 hPa | 41 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 31 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 20 % | 1 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 13 % | -2 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 12 % | -3 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 11 % | -3 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 10 % | -3 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 10 % | -3 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 10 % | -3 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 10 % | -3 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1007 hPa | 10 % | -4 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 11 % | -4 °C | 75 % | 0% | 0% | 10% | 73% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1008 hPa | 13 % | -4 °C | 88 % | 0% | 0% | 25% | 83% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 15 % | -3 °C | 18 % | 0% | 0% | 10% | 8% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 24 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 17 % | -2 °C | 83 % | 0% | 0% | 10% | 81% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1014 hPa | 33 % | 4 °C | 39 % | 0% | 0% | 4% | 35% | |
San Pantaléon, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,4761; -101,8459
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2153 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Noria de Ángeles, Noria de Ángeles
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Pantaléon, Mexiko. Predpoveď počasia San Pantaléon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Pantaléon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Pantaléon
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Pantaléon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:09 | 26.04.2026 03:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |