Počasie San Pedro Abajo 2da. Sección (Loma Larga) dnes
| 23 °C | 21 °C | 16:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 18:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 20:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 22:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:07
PO HODINÁCH
západ slnka 19:07
Predpoveď počasia San Pedro Abajo 2da. Sección (Loma Larga) 16. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer polojasno. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Pedro Abajo 2da. Sección (Loma Larga), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1018 hPa | 82 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 83 % | 10 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 83 % | 9 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1017 hPa | 84 % | 9 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1017 hPa | 84 % | 9 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 84 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1018 hPa | 85 % | 8 °C | 16 % | 1% | 14% | 1% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 77 % | 9 °C | 23 % | 0% | 21% | 2% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 74 % | 11 °C | 11 % | 0% | 9% | 3% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 61 % | 11 °C | 6 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 44 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1016 hPa | 30 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1014 hPa | 27 % | 4 °C | 44 % | 0% | 0% | 12% | 37% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 24 % | 4 °C | 55 % | 0% | 0% | 18% | 46% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 22 % | 3 °C | 53 % | 0% | 0% | 25% | 36% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 25 °C 23 °C |
0,5 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 25 % | 4 °C | 66 % | 0% | 0% | 30% | 53% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 23 °C 21 °C |
0,4 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1012 hPa | 37 % | 7 °C | 56 % | 0% | 0% | 30% | 39% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 22 °C 21 °C |
0,5 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 45 % | 9 °C | 42 % | 0% | 2% | 15% | 32% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1013 hPa | 54 % | 10 °C | 36 % | 0% | 0% | 4% | 34% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1015 hPa | 65 % | 11 °C | 28 % | 0% | 0% | 3% | 27% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1016 hPa | 71 % | 11 °C | 13 % | 0% | 0% | 10% | 3% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 76 % | 11 °C | 33 % | 0% | 12% | 28% | 1% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 80 % | 11 °C | 13 % | 0% | 1% | 13% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 79 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 78 % | 10 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 81 % | 9 °C | 11 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 83 % | 9 °C | 21 % | 3% | 3% | 18% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 83 % | 8 °C | 23 % | 4% | 5% | 18% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 8 °C | 3 % | 3% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 83 % | 8 °C | 3 % | 1% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1018 hPa | 77 % | 8 °C | 5 % | 3% | 5% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 66 % | 9 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 57 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 47 % | 9 °C | 10 % | 0% | 2% | 9% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 39 % | 8 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1014 hPa | 34 % | 7 °C | 13 % | 0% | 0% | 10% | 2% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 25 °C 24 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 31 % | 7 °C | 54 % | 0% | 3% | 50% | 9% | |
| 14:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 21 °C |
1,1 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1013 hPa | 43 % | 8 °C | 60 % | 0% | 1% | 39% | 38% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 21 °C 20 °C |
0,5 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 53 % | 10 °C | 66 % | 0% | 0% | 53% | 25% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 45 % | 8 °C | 43 % | 0% | 1% | 22% | 27% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 41 % | 7 °C | 57 % | 0% | 0% | 43% | 23% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 44 % | 7 °C | 43 % | 0% | 0% | 32% | 15% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 55 % | 9 °C | 23 % | 0% | 3% | 18% | 3% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 67 % | 10 °C | 24 % | 0% | 4% | 21% | 2% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1017 hPa | 74 % | 10 °C | 34 % | 0% | 15% | 28% | 0% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 11 °C | 25 % | 1% | 8% | 19% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 84 % | 11 °C | 10 % | 2% | 3% | 6% | 0% | |
San Pedro Abajo 2da. Sección (Loma Larga), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4849; -99,5852
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 374
Nadmorská výška: 2793 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Temoaya, Temoaya, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Pedro Abajo 2da. Sección (Loma Larga), Mexiko. Predpoveď počasia San Pedro Abajo 2da. Sección (Loma Larga).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Pedro Abajo 2da. Sección (Loma Larga) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Pedro Abajo 2da. Sección (Loma Larga)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Pedro Abajo 2da. Sección (Loma Larga)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:35 | 16.05.2026 19:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |