Počasie Santa Cruz Loxicha dnes
| 30 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 18:54
PO HODINÁCH
západ slnka 18:54
Predpoveď počasia Santa Cruz Loxicha 28. máj 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie silné dažďové prehánky, večer dažďové prehánky. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 14,1 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santa Cruz Loxicha, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 22 °C | 90 % | 3% | 4% | 15% | 88% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 21 °C | 78 % | 1% | 5% | 13% | 72% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 21 °C | 92 % | 3% | 19% | 13% | 89% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 21 °C | 88 % | 6% | 8% | 10% | 85% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1011 hPa | 87 % | 20 °C | 78 % | 3% | 3% | 10% | 75% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 90 % | 20 °C | 36 % | 2% | 6% | 1% | 31% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1012 hPa | 92 % | 20 °C | 62 % | 1% | 4% | 43% | 32% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 21 °C | 26 % | 0% | 0% | 1% | 25% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 70 % | 21 °C | 17 % | 0% | 0% | 8% | 11% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 63 % | 21 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 10:00
18:00
| dažďové prehánky | 31 °C 35 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 56 % | 21 °C | 14 % | 0% | 4% | 5% | 7% | |
| 11:00
19:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
1,9 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1013 hPa | 67 % | 22 °C | 78 % | 0% | 46% | 21% | 49% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
3,8 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 78 % | 24 °C | 68 % | 0% | 11% | 17% | 58% | |
| 13:00
21:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,9 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 93 % | 24 °C | 91 % | 0% | 36% | 41% | 78% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 28 °C 34 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 24 °C | 60 % | 0% | 28% | 2% | 43% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 72 % | 23 °C | 73 % | 0% | 16% | 3% | 68% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 34 °C |
2,9 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 81 % | 24 °C | 63 % | 0% | 27% | 6% | 47% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 96 % | 25 °C | 85 % | 0% | 14% | 12% | 80% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 64 % | 0% | 16% | 10% | 57% | |
| 19:00
03:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1011 hPa | 99 % | 24 °C | 93 % | 85% | 85% | 3% | 41% | |
| 20:00
04:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 24 °C | 91 % | 85% | 85% | 3% | 38% | |
| 21:00
05:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 23 °C | 89 % | 85% | 86% | 7% | 14% | |
| 22:00
06:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,5 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 86 % | 77% | 84% | 15% | 10% | |
| 23:00
07:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 84 % | 60% | 59% | 26% | 51% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 18 % | 0% | 1% | 8% | 11% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 50 % | 2% | 3% | 25% | 31% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 48 % | 18% | 20% | 2% | 34% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 91 % | 89% | 89% | 0% | 16% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 21 °C | 46 % | 33% | 37% | 4% | 10% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 21 °C | 51 % | 48% | 50% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 21 °C | 57 % | 48% | 55% | 0% | 3% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 52 % | 42% | 52% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 84 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 69 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 63 % | 22 °C | 17 % | 0% | 9% | 9% | 1% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 63 % | 22 °C | 51 % | 0% | 44% | 12% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 31 °C 36 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 62 % | 22 °C | 93 % | 0% | 91% | 10% | 14% | |
| 13:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 34 °C |
1,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 64 % | 22 °C | 58 % | 0% | 38% | 19% | 25% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,9 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 23 °C | 52 % | 0% | 43% | 14% | 12% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,8 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 23 °C | 87 % | 0% | 83% | 3% | 19% | |
| 16:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
2,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 80 % | 23 °C | 73 % | 0% | 62% | 13% | 23% | |
| 17:00
01:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
1,9 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 96 % | 0% | 93% | 13% | 30% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,1 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 98 % | 85% | 97% | 17% | 34% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 22 % | 0% | 7% | 2% | 15% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 11 % | 0% | 0% | 6% | 7% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 34 % | 0% | 4% | 21% | 13% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 23 °C | 19 % | 0% | 2% | 15% | 3% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 28 % | 2% | 3% | 24% | 1% | |
Santa Cruz Loxicha, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,0026; -96,6807
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 708
Nadmorská výška: 881 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- San Agustín Loxicha, San Agustín Loxicha
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santa Cruz Loxicha, Mexiko. Predpoveď počasia Santa Cruz Loxicha.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santa Cruz Loxicha dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Santa Cruz Loxicha
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Santa Cruz Loxicha
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 18:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:02 | 28.05.2026 03:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |