Počasie Tlamamatla dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tlamamatla na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 18°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
|
|
Predpoveď počasia Tlamamatla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 70 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 66 % | 11 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 32 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1007 hPa | 65 % | 19 °C | 87 % | 0% | 0% | 1% | 87% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 71 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 52 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 36 % | 14 °C | 79 % | 0% | 0% | 10% | 77% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1012 hPa | 78 % | 19 °C | 75 % | 0% | 3% | 3% | 74% | |
Tlamamatla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,1094; -97,0708
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 113
Nadmorská výška: 1759 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Alpatláhuac, Alpatlahua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tlamamatla, Mexiko. Predpoveď počasia Tlamamatla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tlamamatla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tlamamatla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:11 | 01.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |