Počasie Tlanalapa, Hidalgo dnes
Predpoveď počasia Tlanalapa, Hidalgo 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 3,5 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tlanalapa, Hidalgo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 24 °C |
3,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1013 hPa | 23 % | 3 °C | 21 % | 0% | 0% | 20% | 1% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 46 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 73 % | 9 °C | 48 % | 0% | 0% | 43% | 7% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 14 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 25 % | 2 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
Tlanalapa, Hidalgo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,8187; -98,6040
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7 518
Nadmorská výška: 2425 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tlanalapa, Tlanalapa, Hidalgo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tlanalapa, Hidalgo, Mexiko. Predpoveď počasia Tlanalapa, Hidalgo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tlanalapa, Hidalgo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tlanalapa, Hidalgo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tlanalapa, Hidalgo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:58 | 26.04.2026 02:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |