Počasie Toluca, Campeche zajtra
Predpoveď počasia Toluca, Campeche 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Toluca, Campeche, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 71 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 83 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 43 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 44 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 31 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1007 hPa | 79 % | 26 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 61 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 43 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 48 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1008 hPa | 84 % | 27 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Toluca, Campeche, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,9597; -91,2508
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 3
Nadmorská výška: 1 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Carmen, Ciudad del Carmen
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Toluca, Campeche, Mexiko. Predpoveď počasia Toluca, Campeche.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Toluca, Campeche dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Toluca, Campeche
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 18:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 18:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:23 | 27.04.2026 03:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |