Počasie Tres Mezquites dnes
Predpoveď počasia Tres Mezquites 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,9 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tres Mezquites, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 64 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 29 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 26 % | 9 °C | 50 % | 0% | 0% | 1% | 49% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 38 % | 9 °C | 92 % | 0% | 0% | 3% | 92% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 12 °C | 6 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 30 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1011 hPa | 26 % | 9 °C | 85 % | 0% | 0% | 1% | 85% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 33 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 5% | 98% | |
Tres Mezquites, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,2620; -101,6274
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 966
Nadmorská výška: 1660 m
Administratívna časť:
- Estado de Michoacán de Ocampo, Morelia, Michoacán
- José Sixto Verduzco, Pastor Ortíz
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tres Mezquites, Mexiko. Predpoveď počasia Tres Mezquites.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tres Mezquites dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tres Mezquites
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tres Mezquites
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:10 | 26.04.2026 03:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |