Počasie Tres Picos, Chiapas dnes
Predpoveď počasia Tres Picos, Chiapas 20. máj 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 10,5 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tres Picos, Chiapas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 25 °C | 89 % | 0% | 47% | 4% | 83% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,7 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 22 °C | 46 % | 0% | 23% | 11% | 21% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
33 °C 39 °C |
9,5 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 63 % | 25 °C | 30 % | 0% | 2% | 26% | 4% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 34 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 95 % | 26 °C | 88 % | 0% | 17% | 22% | 85% | |
Zajtra, štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 33 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 25 °C | 57 % | 0% | 21% | 7% | 42% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,3 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 68 % | 0% | 6% | 1% | 65% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 39 °C |
5,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 70 % | 25 °C | 57 % | 0% | 15% | 21% | 39% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 34 °C |
0,7 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 25 °C | 38 % | 0% | 6% | 2% | 32% | |
Tres Picos, Chiapas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 15,8821; -93,5287
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 4 403
Nadmorská výška: 50 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Tonalá, Tonalá, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tres Picos, Chiapas, Mexiko. Predpoveď počasia Tres Picos, Chiapas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tres Picos, Chiapas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tres Picos, Chiapas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tres Picos, Chiapas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:10 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 19:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:34 | 20.05.2026 23:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |