Počasie Unidad Habitacional Ctc Jaltenco dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Unidad Habitacional Ctc Jaltenco na 10 dní.
Utorok 2. jún
25 / 14°C
| 8.9 mm | 5 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
|
|
Predpoveď počasia Unidad Habitacional Ctc Jaltenco, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1018 hPa | 76 % | 12 °C | 38 % | 0% | 15% | 22% | 7% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.0 m/s0 km/h východný |
1017 hPa | 92 % | 12 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 24 °C |
1,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 36 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 19 °C |
7,3 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1013 hPa | 55 % | 11 °C | 74 % | 0% | 5% | 65% | 17% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1020 hPa | 91 % | 13 °C | 11 % | 0% | 8% | 3% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 91 % | 12 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 41 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 34 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Unidad Habitacional Ctc Jaltenco, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,7958; -99,0580
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Unidad Habitacional Ctc Jaltenco, Mexiko. Predpoveď počasia Unidad Habitacional Ctc Jaltenco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Unidad Habitacional Ctc Jaltenco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Unidad Habitacional Ctc Jaltenco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 13:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:41 | 02.06.2026 07:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |