Počasie Urecho dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Urecho na 10 dní.
Piatok 1. máj
32 / 16°C
| 7.8 mm | 13 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
|
|
Predpoveď počasia Urecho, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1012 hPa | 64 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 58 % | 7 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 30 °C |
6,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1008 hPa | 19 % | 5 °C | 23 % | 0% | 0% | 19% | 9% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
1,8 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 85% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 72 % | 12 °C | 57 % | 0% | 0% | 44% | 23% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 19 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1006 hPa | 14 % | 0 °C | 25 % | 0% | 0% | 18% | 8% | |
Urecho, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6539; -100,0740
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 856
Nadmorská výška: 2090 m
Administratívna časť:
- Estado de Querétaro, Queretaro
- Colón, Colón, Querétaro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Urecho, Mexiko. Predpoveď počasia Urecho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Urecho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Urecho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:26 | 01.05.2026 05:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |