Počasie Valentín Pineda Rojas dnes
Predpoveď počasia Valentín Pineda Rojas 18. máj 2026
Cez deň jasno, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 3,5 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Valentín Pineda Rojas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 84 % | 11 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 82 % | 11 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 10 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 80 % | 10 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 79 % | 10 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 77 % | 9 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 78 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 71 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 59 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1017 hPa | 53 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1017 hPa | 56 % | 12 °C | 17 % | 0% | 8% | 14% | 0% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 58 % | 12 °C | 31 % | 0% | 7% | 19% | 10% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,7 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 63 % | 12 °C | 75 % | 0% | 49% | 34% | 40% | |
| 13:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 21 °C |
1,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 13 °C | 71 % | 0% | 8% | 19% | 63% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
0,9 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 13 °C | 83 % | 0% | 65% | 30% | 51% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 21 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 13 °C | 60 % | 0% | 3% | 10% | 55% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 22 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 13 °C | 81 % | 0% | 7% | 11% | 77% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 60 % | 12 °C | 73 % | 0% | 0% | 13% | 70% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 13 °C | 82 % | 0% | 12% | 15% | 76% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 14 °C | 90 % | 0% | 14% | 18% | 89% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 14 °C | 93 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 14 °C | 93 % | 0% | 0% | 41% | 93% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 89 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 25% | 97% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 90 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 14% | 92% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1019 hPa | 89 % | 12 °C | 57 % | 0% | 0% | 7% | 53% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1018 hPa | 88 % | 11 °C | 97 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 85 % | 10 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1017 hPa | 82 % | 10 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1016 hPa | 79 % | 9 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1016 hPa | 79 % | 9 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 78 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 75 % | 10 °C | 57 % | 0% | 39% | 0% | 37% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 82 % | 13 °C | 54 % | 0% | 26% | 3% | 37% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 60 % | 11 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 59 % | 12 °C | 44 % | 0% | 2% | 10% | 36% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 55 % | 12 °C | 19 % | 0% | 3% | 9% | 9% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 52 % | 11 °C | 57 % | 0% | 12% | 32% | 35% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 55 % | 12 °C | 77 % | 0% | 11% | 40% | 59% | |
| 14:00
22:00
| dážď | 21 °C 21 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 60 % | 13 °C | 91 % | 0% | 18% | 37% | 83% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 12 °C | 98 % | 0% | 18% | 29% | 97% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 69 % | 13 °C | 85 % | 0% | 6% | 7% | 83% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 71 % | 13 °C | 92 % | 0% | 14% | 14% | 90% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 14 °C | 97 % | 0% | 6% | 18% | 97% | |
| 19:00
03:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 15 °C | 94 % | 31% | 31% | 6% | 92% | |
| 20:00
04:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1020 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 99% | 98% | 10% | 92% | |
| 21:00
05:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 99 % | 14 °C | 99 % | 76% | 82% | 3% | 92% | |
| 22:00
06:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 99 % | 13 °C | 99 % | 75% | 98% | 3% | 71% | |
| 23:00
07:00
| hmla | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 98 % | 12 °C | 98 % | 88% | 91% | 10% | 89% | |
Valentín Pineda Rojas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6217; -97,2661
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7
Nadmorská výška: 2381 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Perote, Perote, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Valentín Pineda Rojas, Mexiko. Predpoveď počasia Valentín Pineda Rojas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Valentín Pineda Rojas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Valentín Pineda Rojas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Valentín Pineda Rojas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:25 | 18.05.2026 21:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |